100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti bizden.
SEPETİM
0850 441 442 9
(09:00 - 18:00)

Şartlar & İade Koşulları

İADE KOŞULLARI

Aldığınız her ürün üretici firmanın garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.
İade edilecek ürünleri mutlaka ürünün orijinal kutusu veya ambalajı ile birlikte iade etmelisiniz.Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (Örneğin orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış veya kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilemez.)tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilememektedir.

İade Sürecini Başlatma;

Ürünü, ürün faturası ve sipariş numarasını da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.  
Kurumsal müşterilerimizin iade faturası (İade Faturası kargo payı dahil edilmeden (Ürün Birim Fiyatı + KDV)şeklinde kesilmelidir.) hazırlaması ve fatura numarasını yetkiliye vermesi gerekmektedir.
Bireysel müşterilerimizin ürünü iade ederken ellerinde bulunan firmamıza ait faturayı ürün ile birlikte bize geri göndermeleri gerekmektedir.
Fatura ile beraber ürün elimize ulaştığı an iade aşaması tamamlanmış olacaktır.
Fatura ile beraber ürün tarafımıza ulaşmaz ise iade aşaması tamamlanmayacaktır.

Ürünü Teslim Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

İade Ürün Bedelinin Gönderilmesi;

Gönderilen ürünlerin bingofis.com tarafından i
ade aşamalarının tamamlanıp onay verilmesinden sonra veya alışverişten cayması durumunda havale ve kredi kartı ödemelerinin iadesi 1 ile 3 iş günü arasında sağlanacaktır. Bankanız kredi kartı iade bedelini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanız ile iletişime geçerek gerekli bilgileri alabilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili ‘’İptal Edildi’’ uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından genellikle 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süreçte firmamızın herhangi bir tasarrufu bulunamamaktadır.
İade edilmek istenen ürün yada ürünler ayıplı ise kargo ücreti anlaşmalı olduğumuz UPS firması ile gönderilmek şartıyla kargo ücretini bingofis.com üstlenmektedir. Diğer hallerde ise iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Özellikleri Nedeniyle İade Edilmesi Mümkün Olmayan Ürünle
r/Ürün Grupları

Almış olduğunuz ürünün arızalı veya ayıplı olması halleri dışında, açıldığı andan itibaren sağlık açısında tehlike oluşturabilen ürünler. Örnek olarak kullanım esnasında vücut ile bire bir temas halinde olan kulak içi veya kulak üstü kulaklıklarda bu durum söz konusudur. Bunun haricinde tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılımlar ve programlar, hızlı bozulabilen ve son kullanım tarihi geçmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Aşağıda sıralanan ürünlerin iadesi sadece ürün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması durumunda mümkündür.

  • -        Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeler (Kartuş, toner, şerit gibi ürünler)
  • -        Her türlü yazılım ve programlar
  • -        Her türlü yiyecek, içecek ürünleri
  • -        Her türlü hijyenik ürünler (Buzdolabı, Elektrik Süpürgesi ve Kulaklık gibi ürünler)

Yukarıdaki koşullar sağlandığı taktirde iade işlemi bingofis.com İade Bölümü tarafından memnuniyetinizi sağlamak adına gerçekleştirilecektir.
Bingofis © 2021
Pill Digital

İletişim

Mağaza Bilgilerimiz

Bingofis

0850 441 442 9